Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie

Jesteś tutaj:
  2. O placówce

O placówce

Naszym marzeniem jest, aby dzieci w czasie pobytu w przedszkolu:

"Bez widocznego wysiłku, bez ocen i płaczu osiągały granice, które nas często zdumiewają. Aby były niezwykle pomysłowe, miały bogaty słownik, oryginalne pomysły, rysowały, malowały, śpiewały i tańczyły oraz posiadały niepowtarzalny głód wiedzy."

Miejskie Przedszkole Nr 8 w Ciechanowie przy ulicy Granicznej 41 D powstało w 1997roku. Teren wokół przedszkola otoczony zielenią w większości stanowi plac zabaw wyposażony w zabawki i sprzęt do zabaw na powietrzu. Nasze przedszkole posiada 4 sale do zajęć. Obecnie do przedszkola uczęszcza  100 dzieci. Od wielu lat liczba kandydatów do przedszkola przewyższa liczbę miejsc. Placówka prowadzi wyżywienie wychowanków.  Do przedszkola  uczęszczają dzieci z Naszego miasta.
  Nasze przedszkole jest przedszkolem nowoczesnym, przyjaznym i otwartym na środowisko. Mieści się w estetycznym budynku i tworzy warunki umożliwiające dzieciom wszechstronny i harmonijny rozwój osobowy.